بازدید مهندس کرد شهردار محترم مهرستان به همراه اعضای محترم شورای اسلامی شهر از محله کهن‌شهر

مهندس کرد ضمن اعلام آمادگی جهت حل مشکلات اهالی گفت : بازدید از محلات سطح شهر با هدف دیدار چهره به چهره با شهروندان، اطلاع دقیق از مسائل و مشکلات این محلات و تسریع در حل این مشکلات انجام می‌شود.وی تصریح کرد: مشاهده مسائل و مشکلات محلات از نزدیک موجب می‌شود مردم مطالبات خود را با مسئولان در میان گذاشته و برخی اقدامات سریع‌تر انجام شود.
شهردار مهرستان مزیت‌های بازدیدهای محله‌ای را فراتر از رفع مشکلات این محلات دانست و عنوان کرد: علاوه بر رفع و رجوع معضلات نقاط مختلف شهر، در این بازدیدها می‌توان ظرفیت‌های محلات را به شکل دقیق‌تر مورد رصد و پایش قرار داد و با برنامه‌ریزی‌های اصولی، نقاط مختلف شهر را به سمت آبادانی و توسعه‌یافتگی رهنمون کرد.
محمداربابی زابلی رئیس محترم شورای اسلامی شهر بیان داشت: در این دیدار ضمن مطلع شدن از مشکلات موجود، در خصوص رفع مسائل افزود: یکی از اهداف شهرداری و شورای اسلامی شهر ، تسریع در رفع مشکلات شهروندان می باشد. اربابی در ادامه گفت بازدیدهای میدانی و حضور در سطوح محلی فرصت مناسبی برای شناخت اولویت تقاضاهای مردمی و انتظارات آنها از شهرداری است، در بازدیدهای میدانی طراحی مناسبی با ویژگی‌های نظارت، تعهد، ارتباط بهتر و… صورت گرفته و در آن راه‌های شناسایی مسائل و مشکلات در سطح محلات ، پیگیری و نظارت در کمترین زمان ممکن مدنظر قرار گرفته است.

اخبار