عملیات پاكسازی ،ترمیم و آب بردگی معابر شهری بعد از بارش باران در سطح شهر ادامه دارد

مهندس کرد شهردار محترم مهرستان با اشاره به بارش باران در طی روز گذشته اظهار داشت : نیروها خدوم شهرداری به حالت آماده باش درآمدند. ودر همان ساعات اولیه صبح اقدام به لایه روبی معابر اصلی و فرعی شهر و ارایه خدمات به شهروندان نمودند.
وی تسریع در امور پاکسازی و بهسازی معابر شهر را اولویت اصلی شهرداری در چند روز اخیر دانست و گفت : با توجه به ضرورت ارایه خدمات در نقاط مختلف سطح شهر و محلات و فراهم آوردن تسهیلات لازم در جهت برطرف کردن مشکل عبور و مرور وسائط نقلیه و عابرین، عملیات پاکسازی معابر اصلی شهر و پس از آن کوچه ها و خیابان ها شهر در دستور کار شهرداری قرار گرفته است و در حال حاضر نیز در برخی از معابر سطح شهر در حال انجام است.
وی افزود: پاکسازی نخاله در خیابان ها و کوچه ها به صورت محله محوری و با اولویت معابر اصلی به جهت جلوگیری از آبگرفتگی در حال انجام است این مسول با بیان اینکه برخی افراد که به ساخت و ساز مشغول هستند، نسبت به جمع آوری نخاله های ساختمانی بعد از پایان کار اقدام نمی کنند، یادآور شد: این امر به هنگام بارندگی ها باعث مشکل و مزاحمت در رفت و آمد مردم و نیز نازیبا شدن چهره شهر می شود به گفته وی؛ مالکین نسبت به جمع آوری زودهنگام نخاله ومصالح ساختمانی در معابر عمومی اقدام نمایند.


اخبار