دیدار سرپرست محترم شهرداری به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان از عملیات احداث زمین چمن مصنوعی کهن‌شهر و دیدار با ورزشکاران این محله

سرپرست محترم شهرداری ضمن بازدید از روند پیشرفت عملیات احداث زمین چمن مصنوعی واقع در محله کهن شهر در خصوص احداث و توسعه زیرساخت های ورزشی با ورزشکاران دیدار و پیرامون مشکلات موجود گفتگو کردند.
مهندس اربابی، با اشاره به اینکه شهرداری مهرستان علاوه بر انجام کارهای عمرانی به اقدامات ورزشی و فرهنگی نیز ورود پیدا کرده است، گفت: زمین فوتبال محله کهن‌شهر طی سال‌های گذشته به صورت خاکی بوده و همواره باعث ایجاد مصدومیت ورزشکاران شده است که با همت شهرداری،شورای اسلامی شهر و اداره ورزش و جوانان شهرستان به زمین چمن مصنوعی تبدیل خواهد شد.
اربابی احداث زمین های فوتبال و چمن مصنوعی در محلات را برای غنی کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان خواستار شدند و با بیان این مطلب که این زمین از آرزوها و خواسته دیرین جوانان محله است در زمینه انجام جدولگذاری طی ماه آینده قول مساعد داده و برای تسریع در روند کار خواستار مشارکت اهالی و جوانان شدند.
وی با اشاره به اینکه تفریحات سالم باعث ایجاد روحیه نشاط و امید در اهالی محله میشود افزود: یکی از دغدغه‌های فوتبالیست‌ها و فوتبال دوستان کمبود زمین‌های چمن است که با احداث این پروژه بخشی از این کمبود جبران می‌شود.
در پایان یک عدد توپ فوتبال از طرف اداره ورزش و جوانان به ورزشکاران اهداء گردید.

اخبار