اجرای عملیات زیرسازی حاشیه بلوار جمهوری جهت انجام پیاده روسازی

مهندس اربابی سرپرست محترم شهرداری ضمن اعلام این خبر، اظهار نمودند: پیاده روها از مهمترین فضاهای شهری هستند که مورد استفاده شهروندان قرار می گیرند و بایستی در راستای ارتقا کیفیت تردد و زیباسازی محیط شهری و افزایش رضایتمندی شهروندان به صورت مستمر بهسازی و مرمت شوند.
از دیگر اقدامات شهرداری در پیاده روهای بلوار جمهوری نصب نیمکت پارکی،نصب ست ورزشی و نصب پایه چراغ پارکی و چمنی و احداث فضای سبز می باشد که همزمان با آغاز پیاده روسازی اجرایی خواهد شد.
وی ادامه داد: مناسب سازی فضاهای شهری یکی از موضوعاتی اساسی است که از جهات مختلف اجتماعی، اقتصادی و بهداشتی در زندگی شهروندان تأثیر عمده و نقش برجسته ای دارد.
مهندس اربابی با اشاره به اینکه این بلوار یکی از اصلی ترین و مهمترین مسیرهای تردد شهروندان و نیز عبور و مرور مسافران محترمی که از شهرستان های سراوان،سیب سوران،گلشن و خاش می باشد افزودند: با اجرای این پروژه ضمن تضمین امنیت شهروندان برای عبور و مرور و کاستن حوادث احتمالی، جلوه بصری و شهری مسیر نیز متحول گشته، و عابرین به راحتی می توانند در این مسیر تردد نمایند.
گفتنی است بهسازی و ساماندهی معابر و خیابان‌ها سطح شهر به لحاظ تاثیرگذاری در فضای ارتباطی شهری، طبق برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی اجرا می‌شود.

اخبار