آغاز عملیات رنگ آمیزی جداول سطح شهر

مهندس اربابی سرپرست محترم شهرداری مهرستان در خصوص زیبا سازی فضای شهری ابراز نمودند،با توجه به عوامل فیزیکی و محیطی اجرای عملیات رنگ آمیزی جداول با همکاری گروههای جهادی ناحیه مقاومت بسیج،سپاه مهرستان در خیابان پاسداران آغاز شده است.
وی افزود: در راستای فضاسازی مناسب شهری طرح رنگ آمیزی جداول شهری از خیابان پاسداران شروع شده است و در معابر و میادین شهری تداوم خواهد داشت
همچنین ایشان از اجرای آبیاری قطره ای در بلوار مذکور بصورت پایلوت و نیز نصب پایه چراغ پارکی خبر دادند که ان شاءالله طی چند روز آینده نصب خواهند شد.
سرپرست شهرداری با اشاره به اینکه هدف شهرداری ایجاد چهره متناسب با شهرنشینی، تزئینات شهری، حفظ زیبایی و مبلمان شهری است، افزود: با در نظر گرفتن نیاز شهروندان به شادابی و ایجاد تنوع در سطح شهر اقدام به زیباسازی و رنگ آمیزی جداول در معابر اصلی در دستور کار شهرداری قرار دارد.
وی در خاتمه با تأکید بر لزوم حفظ سیمای شهری اذعان داشت: در اجرای این عملیات توجه به کیفیت و ماندگاری مواد استفاده شده امری مهم و ضروری است، امیدواریم اقدامات انجام شده در جهت زیباسازی سطح شهر موجبات رضایتمندی شهروندان را فراهم نماید.

اخبار