آغاز عملیات تسطیح و خاکریزی معابر و كوچه های خاکی شهر

مهندس اربابی سرپرست محترم شهرداری از آغاز عملیات ‌خاکریزی و تسطیح کوچه های خاکی سطح شهر خبر داد.

 وی گفت: عملیات خاکریزی و تسطیح کوچه ها از بلوار جمهوری و خیابان شهید هونکرهی از امروز توسط واحد نقلیه موتوری آغاز شده است که بنا بود از بدو شروع بکار بعنوان خادم مردم آغاز شود اما متاسفانه بدلیل معیوب بودن گریدر روند کار متوقف شده بود که بمحض راه اندازی استارت کار را زدیم

ایشان ضمن تشکر از زحمات شهرداران اسبق و خدمات انجام شده، با ابراز تاسف کارهای انجام شده را در خور شان مردم ندانست و خاطر نشان شدند نهضت آسفالتی برای شهر مهرستان لازم است تا از شرمندگی مردم نجیب بیرون آمد.

 مهندس اربابی افزود:با توجه به وضعیت خاکی و نامناسب برخی کوچه های سطح شهر تردد در آن با مشکلاتی همراه است ،که با پخش خاک و مخلوط و‌تسطیح معابر فوق الذکر باعث سهولت در رفت و آمد و تردد شهروندان می گردد.

ایشان در ادامه از شهروندان محترم تقاضا نمودند در زمینه انجام تخریب و تعریض ها با شهرداری همکاری نمایند چرا که انجام هرگونه خدمات منوط به تردد ماشین آلات عمرانی می باشد.

و اینکه با انجام عقب نشینی عملیات اطفاء حریق توسط ماشین آتش نشانی به سهولت صورت خواهد گرفت.

در پایان سرپرست محترم شهرداری اذعان داشتند که آسفالت معابر و کوچه های خاکی و سپس تسطیح کوچه های موجود تا زمان خرید قیر در اولویت کاری شهرداری قرار دارد تا ان شاءالله با پاکسازی و مخلوط ریزی آنها وتامین اعتبار لازم با آسفالت کوچه ها،شهری زیبا داشته باشیم و در آینده نزدیک آن را تقدیم شهروندان گرامی نمائیم.

اخبار