دیدار فرماندارشهرستان

به گزارش روابط عمومی شهرداری مهرستان : مهندس محمدرفیع دهواری در ادامه بازدید های دوره ای خود از ادارات شهرستان مهرستان امروز به شهرداری شهر مهرستان آمد و از نزدیک با فعالیت واحد های مختلف این نهاد آشنا شد

فرماندار شهرستان در نشستی که در محل شهرداری برگزار شد بازدید از ادارات ، نهاد ها و شرکت های دولتی را از اولویت های کاری خود عنوان کرد و گفت: به منظور آشنایی با وظایف و ماموریتهای دستگاههای اجرایی و ایجاد روحیه تعامل و همکاری بین کارکنان و هماهنگی مسئولان اجرایی با یکدیگر در جهت پیشبرد اهداف نظام و سیاستهای کلی دولت تدبیر و امید این بازدید ها به صورت متوالی و متناوب ادامه خواهد داشت..
منهدس دهواری” ضمن تاکید بر اهمیت و جایگاه خدمت خالصانه و همراه با نیت خیرخواهانه شهرداری به نکاتی جهت تسریع در توسعه و آبادانی شهر از جمله توسعه فضای سبز و افزایش بوستان‌های محلی، نظارت دقیق بر پروژه‌ها و نگاه بلند مدت و آینده نگر در اجرای آن و نیز دستیابی به راهکارهای افزایش درآمد شهرداری اشاره نمود..
وی با اشاره به منابع غنی و پتانسیلهای فردی و شهری تصریح کرد: مدیریت خدمات شهری و تبدیل فرصتهای شهر به فرصتهای جامع و پایدار از جمله برنامه های فرمانداری می باشد.

وی افزود: برایپیشرفت و توسعه پایدار شهرستان و بررسی مسائل و مشکلات مردم و تلاش در راستای عمران و آبادانی این شهرستان نیازمند همکاری مسئولان دستگاههای اجرایی و نهاد های فرهنگی هستیم.

شهردار شهر نیز با ارائه گزارش خلاصه از وضعیت نیروهای شهرداری و ضعیت امکانات و وسایط نقلیه موجود و پروه های فنی و عمرانی اجرا شده و در دست اجرا در این نشست به پیرامون توسعه همه جانبه شهر اشاره کرد و گفت : اولین برنامه استفاده از منابع درآمدی موجود و آماده سازی زیرساخت ها برای آینده است.
افشاری در ادامه در خصوص اصلاح معابر شهری و مدیریت صحیح ترافیکی و مشکلات آن مطالبی را مطرح نمود

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *