دعوت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مهرستان از مردم براي حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان

دعوت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مهرستان از مردم براي حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان به گزارش  روابط عمومي شهرداری ، در اين پيام آمده است: *سيزدهم آبان* در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی ايران، روزي سرنوشت ساز و پرخاطره است. اين مناسبت مهم كه سالروز تسخير لانه جاسوسي آمريكا، تبعيد بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي و روز دانش آموز است در تاريخ درخشان انقلاب اسلامي ، همواره به عنوان روز تقابل حق و باطل شناخته مي شود كه ماندگارترین اثر آن شعار مرگ بر آمریکاست. در واقع واقعه سیزده آبان به قلوب زخم ديده مؤمنان و خداجويان قوت بخشید و احساسي غرور آفرين را در آنان زنده کرد.
در بيان منزلت اين روز بزرگ كه به روز ملي مبارزه با استكبار جهاني نامگذاري شده ، همين بس كه معمار كبير انقلاب اسلامي حضرت *امام خميني(ره)، آمريكا را دشمن شماره يك مردم محروم و مستضعف مي دانستند و مي فرمودند: « تا شرك و كفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستيم .» و رهبر معظم انقلاب اسلامي(مدظله العالي )* مي فرمايند: « اگر عزتى هست، اگر رفاهى هست، اگر آزادى و استقلالى هست، در سايه ايستادگى مقابل استكبار جهانى است.»
به همین منظور شهرداری و شورای اسلامی شهرمهرستان از مردم *انقلایی*، فهیم،زمانشناس و همیشه در صحنه به شرکت پرشور در این مراسم که هم زمان در سراسر میهن اسلامی ایران برگزار خواهد شد،دعوت به عمل می آورد

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *